Kontakt: 606 444 213

A może wycieczka szkolna na trampolinie?

Park Trampolinowy

Warszawa lubi niespodzianki i jest w stanie zaoferować wiele możliwości spędzenia wolnego czasu dla każdej wycieczki. Wkrótce miasto poszerzy swoją ofertę atrakcji i zaskoczy swoich gości parkiem trampolin. Takiego nie będzie nigdzie indziej w Polsce Czym wyróżni się warszawski obiekt? Na 2,7 tys. m kwadratowych będą – oprócz wspomnianych trampolin umożliwiających wysokie loty – również wytyczone ścieżki, a także ogromne baseny wypełnione gąbkami i specjalna konstrukcja dla snowboardzistów. To ma być raj dla osób szczególnie ceniących sobie sporty ekstremalne, szaleństwa narciarskie i ewolucje powietrzne. I trudno spodziewać się, by jakakolwiek wycieczka szkolna kierująca się do stolicy nie miała ochoty na szaleństwa w takim miejscu. Młodzież uwielbia miejsca, gdzie można oderwać się od rzeczywistości – a park trampolin zapewni to bez wątpliwości, a jednocześnie skutecznie zadba o bezpieczeństwo.

Park Trampolinowy

Park Trampolinowy
Park Trampolin ma łączyć w sobie zabawę i sport. Powstanie w byłym hangarze na Gocławiu. Miejsca na to, by skakać aż pod sufit jest naprawdę sporo. To aż 15 metrów niczym nie podzielonej przestrzeni.

Tania wycieczka szkolna

Każda wycieczka szkolna do Warszawy korzystająca z oferty biura TRYBAŁA ma możliwość modyfikacji swojego programu pobytu o miejsca odpowiadające szczególnie charakterowi wyjazdu. Można więc np. opcjonalnie zmienić wizytę na tarasie Pałacu Kultury i Nauki na chociażby spacer po Stadionie Narodowym. Wyjazd do stolicy można zorganizować dla większej grupy tak, by w ledwie kilka dni połączyć kilka twarzy Warszawy – tej historycznej i sentymentalnej, jak i nowoczesnej, znanej z ekranów telewizorów. W przyszłości oferta biura będzie jeszcze bardziej elastyczna oraz sprofilowana na potrzeby naszych Klientów..

About the Author