Kontakt: 606 444 213
Warszawa nad Wisłą - miejsce wypoczynku dla wycieczek

Warszawa chce skusić wycieczki plażą i Wisłą

Wycieczki do Warszawy latem mogą skorzystać z nowej atrakcji. Na mieszkańców i turystów – również dzieci w ramach wycieczek szkolnych – czeka plaża. Można na niej malować leżaki, pływać w kajakach i po prostu pozwolić sobie na chwilę odpoczynku.

Dla wycieczek szkolnych do Warszawy to przede wszystkim okazja do tego, by poznać stolicę z niego innej perspektywy niż zwykle. Umożliwia to „Warszawskie leżakowanie”  – akcja propagująca spędzanie czasu na terenach nadwiślańskich.

Warszawskie leżakowanie oraz otwarcie sezonu nawigacyjnego rozpoczyna cykl imprez, które organizowane będą nad Wisłą. Potrwają co tydzień do 20 czerwca, czyli tzw. Wianków, najbardziej znanej imprezy organizowanej nad Wisłą. Na wycieczki szkolne w Warszawie w tym czasie czekają m.in. wyprawy rowerowe, gry terenowe. Można również wybrać się na przedstawienia oraz koncerty plenerowe.

Ciekawie wygląda również propozycja Warszawskich Linii Turystycznych zapraszających na rejsy wodnym tramwajem. .Ten zacznie swoją trasę z Płyty Desantu. Na gości czekać będą przewodnicy, którzy z pewnością przedstawią tajemnice nadwiślańskich terenów.

Warszawa już od dłuższego czasu stara się przedstawić Wisłę jako jedną z atrakcji, które mogą skusić wycieczki.

About the Author