Kontakt: 606 444 213

 Zobacz opinie o naszych wycieczkach do Warszawy!

  OPPUiPR Iława„(…) Czas wypoczynku wypełniony był ciekawymi zajęciami, wycieczkami i zabawą. Posiłki były smaczne i zróżnicowane. Porcje były wystarczające i każdy mógł otrzymać dokładkę. Dzieci bardzo chwaliły sobie zarówno wyżywienie, warunki lokalowe jak i sam pobyt. Koloniści wrócili z kolonii pełni pozytywnych wrażeń, zadowolone i uśmiechnięte z pytaniem, czy będą mogły w przyszłym roku uczestniczyć w podobnym wypoczynku.Serdecznie dziekuję za dotychczasową współpracę oraz sumienne wykonanie zleconego zadania. Wyrażamy nadzieję dalszej współpracy z Państwa Biurem.”
  „MOPSIK” Iława„Za bezinteresowność i poświęcenie własnego czasu oraz wielkie serce dziękują dzieci i wychowawcy.”
  MOPSIK Iława„Podziękowanie (…) za profesjonalną organizację kolonii letnich dla dzieci i młodzieży (…). Za zaangażowanie oraz poświęcenie własnego czasu i serca dziękują dzieci i wychowawcy.”
  Szkoła Podstawowa w Bieńkówce„(…) Państwa profesjonalizm oraz doskonałe przygotowanie sprawiło, że nasz wyjazd był na najwyższym poziomie. Na pochwałę zasługuje, autokar i prowadzący go kierowca, wybrane miejsce noclegowe i serwowane tam posiłki, ale przede wszystkim pilot, który otaczał grupę niesutanną opieką.Fachowo dobrany dla dzieci program zwiedzania, doskonała organizacja oraz uśmiech na twarzy pilota sprawiły, że polecamy Państwa Biuro każdemu, nawet wymagającemi klientowi”
  Szkoła Podstawowa w Jachówce(…) Na szczególną pochwałę zasługuje profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość pilotów, przewodników oraz kierowców. Warunki zakwaterowania, wyżywienia oraz podróży w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania.Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Biuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA, jako solidnego i sumiennego organizatora wycieczek.
  Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej(…) Wszystkie wycieczki przygotowane rzetelnie i fachowo oraz spełniły oczekiwania zarówno nauczycieli – opiekunów, jak i uczniów. Atrakcyjny program, warunki zakwaterowania i wyżywienia, wygodny autokar, kulturalni kierowcy oraz pełni profesjonalizmu, bardzo sympatyczni, mający świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą piloci wycieczek oraz przewodnicy przyczynili się do wysokiej oceny zorganizowanych wyjazdów.Gorąco polecamy Biuro Turystyczno-Konferencyjne „TRYBAŁA” wszystkim szkołom, które chcą organizować interesujące i atrakcyjne wycieczki dla swoich uczniów. Sami z pewnością będziemy jeszcze nie raz korzystać z usług Biura.
  Szkoła Podstawowa nr 1 WadowiceBardzo się cieszę, że nasza szkoła skorzystała z Państwa oferty i usług biura. Miałam okazję wraz z uczniami uczestniczyć w wycieczce 3-dniowej do Warszawy, która pozostaje w pamięci każdego z nas jako wspaniale zorganizowana.Bogaty program dostosowany dla dzieci z klas V i VI, kompetentne i otwarte na propozycje z naszej strony Panie /pilotka, przewodniczka/, życzliwy, o wysokiej kulturze osobistej pan kierowca stworzyły doskonałe warunki do poznania piękna stolicy. (…)Myślę, że wysoka ocena uczestników zorganizowanej przez Biuro Podróży „Trybała” wycieczki zaowocuje stałą współpracą z naszą placówką.
  SP nr 1 Wadowice(…) Pierwszy raz w naszej pracy spotkaliśmy się z tak profesjonalnym przygotowaniem wycieczki i doskonałą organizacją. Od samego początku opiekowała się nami cudowna pani pilot Natalia Lorek, czuwała nad całością z pełnym zaangażowaniem. Autobus bezpiecznie prowadzony przez pana Janusza okazał się być przyjazny zwłaszcza dla dzieci z chorobą lokomocyjną – żadne nie chorowało!!! Na miejscu spotkaliśmy fantastyczną pania Sabinkę – przewodniczkę, która oprowadzała nas po stolicy, opowiadała ciekawostki, potrafiła zainteresować nawet największego marudę.Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wycieczkę uznali za jedną z najlepszych. Nie byłoby to możliwe bez państwa profesjonalizmu i zaangażowania. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i polecamy wszystkim BT TRYBAŁA.
  ZS nr 1 Wadowice(…) Biuro i jego pracownicy wykazując pełne zaangażowanie oraz rzetelność, wywiązało się z realizacji wszystkich naszych zamówień. Zarezerwowany hotel, posiłki spełaniały nasze oczekiwania i potrzeby. Podkreslić należy również profesjoanilzm, umiejętność tworzenia miłej atmosfery oraz życzliwość Pani Kasi – Pilota wycieczki. Fachowo prowadzony program zwiedzania z przemiłą Panią Oksaną – Przewodnikiem lokalnym to przyjemność dla grupy i miła współpraca dla biura podróży.Z tego też powodu z satysfakcją rekomendujemy usługi Biura Turystyczno-Konferencyjnego TRYBAŁA, życząc dalszego rozwoju, wielu sukcesów i utrzymania tak dobrej jakości usług.
  Fructmol(…) Pragniemy podziękowac całemu zespołowi za perfekcyjną organizację i pełne zaangażowanie.Dwudniowy pobyt obfitował w liczne atrakcje, każda z nich była doskonale przygotowana, nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, pozwoliło to na spokojną integrację wszystkich pracowników.(…) Pragniemy polecić Biuro Trybała wszystkim firmom, które zastanawiają się nad wspólnym wyjazdem, był to nasz pierwszy wyjazd i wybór Biura Trybała był jak najbardziej trafny.
  Zaltech Polska Sp. z o.o.(…) Pragnę podkreslić, iz Paśntwa firma przy organizacji seminarium wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem, rzetelnością oraz starannością, a fachowa pomoc oraz cenne rady przedstawicieli firmy „TRYBAŁA” pomogły nam w stworzeniu bardzo miłej atmosfery.Standard oferowanych usług, w pełni zadowolił nasze oczekiwania, co pozwala nam rekomendować firmę „TRYBAŁA” jako godnego polecenia partnera, wypełniającego zlecenia z pełnym zaangażowaniem oraz należytą dbałością o dobro klienta oraz jego wizerunku.
  ZS w Kobiernicach(…) Przedstawiciele Biura wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i profesjonalizmem. Każda prośba została uwzględniona, nie było żadnych niejasności, wszelkie ustalenia przebiegły bezkonfliktowo. W czasie imprezy czekała na nas miła niespodzianka – dodatkowy punkt programu.Dobro i zadowolenie klienta bez wątpienia było priorytetem dla organizatorów. Z całym przekonaniem możemy zarekomendować Biuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA jako rzetelnego i godnego zaufania organizatora imprez.
  ZS Maków Podhalański(…) Organizacja wycieczki stała na bardzo wysokim poziomie. Biuro zapewniło przejazd komfortowym autokarem, opiekę dwóch pilotów oraz polskiego przewodnika po mieście. Program zwiedzania został ułożony tak, aby uczestnicy mogli jak najwięcej skorzystać z pobytu w Berlinie.(…) Bardzo dobrze została wybrana baza noclegowa. (…) Wycieczka upłynęła w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Biuro Turystyczne TRYBAŁA dołożyło wszelkich starań, aby na długo pozostała ona w naszej pamięci.
  Urząd Miasta Nowego Sącza(…) W trakcie przygotowań programu przedstawiciele firmy wykazali się profesjonalizmem i kreatywnością, a w trakcie wycieczki zapewnili sprawną realizację programu. Organizatorzy kładli duży nacisk na bezpieczeństwo uczestników w trakcie zwiedzania.(…) Z pełną odpowiedzialnością polecamy Biuro Turystyczne TRYBAŁA, jako doświadczonego, solidnego i sumiennego organizatora wycieczek.
  Deloitte(…) Chciałabym przede wszystkim podkreslić Wasze zaangażowanie, indywidualne podejście do naszych potrzeb oraz niezwykłą elastyczność. Wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczyła wielu wrażeń przy zachowaniu należytego poziomu bezpieczeństwa. Chcielibyśmy szczególnie docenić i podziękować za profesjonalną obsługę podczas wyjazdu Pani Natalii Lorek, która bardzo szybka reagowała na proponowane zmiany i niezaplanowane sytuacje.Państwa firma gwarantuje niezapomniane wrażenia i kompleksowe rozwiązania. Z przyjemnością będziemy polecać Państwa firmę naszym partnerom i chętnie wrócimy do wspłpracy z Biurem Turystyczno-Konferencyjnym TRYBAŁA.
  MK BUD(…) Profesjonalna organizacja i sprawne przeprowadznie spotkania sprawiły, że uczestnicy bawili się znakomicie, ale przede wszystkim bezpieczenie.Doświadczenie i kreatywność oraz elastyczność pracowników Biura Turystyczno-Konferencyjnego Jacek Trybała pozwoliły na zorganizowanie udanej imprezy, która będzie mile wspominana przez długi czas.Polecam Biuro Turystyczno-Konferencyjne Jacek Trybała jako profesjonalnego organizatora wyjazdów integracyjnych.
  Kinekspert(…) Szczególne podziękowania składamy Panu Jackowi Trybale, który na etapie przygotowania programu imprezy wykazał się kreatywnością, elastycznością i ogromnym zaangażowaniem oraz dużą starannością organizacji naszego pobytu. Każda nasza sugestia została uwzględniona, a każde pytanie znalazło odpowiedź w błyskawicznym tempie. (…)Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować i jednocześnie pogratulować tak wspaniałej organizacji. Biuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA okazało się firma w pełni profesjonalną, wiarygodną i spełniającą nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, iż naszą współprace będziemy kontynuować także w przyszłości.
  BEL-POLBiuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA już po raz trzeci brało udział w organizowaniu imprezy dla Pracowników naszej firmy.Pracownicy Biura wykazują się dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością podczas przygotowania programu imprezy oraz jego realizacji. Dokładają wszelkich starań, aby wszyscy czestnicy spotkania czynnie brali w nim udział i dobrze się bawili.Każda z przygotowanych przez Biuro TRYBAŁA imprez, zorganizowana była w sposób profesjonalny i dostarczyła naszym Pracownikom wielu pozytywnych emocji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu firmy i z całą odpowiedzialnością polecamy jej usługi innym.Dziękuję za wspaniałą zabawę.
  Szkoła Podstawowa nr 2(…) pan Jacek Trybała jest licencjonowanym pilotem eycieczcek od wielu lat, w trakcie podróży autokarem uczniowie ani na chwilę nie byli pozbawieni możliwości uzyskania wielu ciekawych informacji.Program wycieczki był bardzo bogaty i został zrealizowany w 100%. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie formalności związane z organizacją i przebiegiem wycieczki jak również zakwaterowania na noclegu przebiegły wzorcowo.Widać było duże zaangażowanie p. Trybały w sprawny przebieg kolejnych punktów programu. Dzieci były zachwycone szczególnie zorganizowaną na naclegu dyskoteką „karaoke”.Wycieczka przebiegła w bardzo miłej atmosferze, co świadczy o dobrym kontakcie organizatora z uczestnikami i opiekunami.
  Babiogórski Park NarodowySerdecznie dziękujemy za zorganizowanie dwudniowej wycieczki do Wiednia dla pracowników Babiogórskiego Parku Narodowego i ich rodzin. Opieką podczas wyjazdu otaczali nas Pani Natalia Lorek oraz pan Sławomir Łatka. Dołożyli wszelkich starań, aby nasz pobyt w stolicy Austrii był udany. Miło nam, że udało sie poszerzyć proponowany program i przedłużyć czas zwiedzania.Życząc sukcesów i rozwoju firmy, raz jeszcze dziękujemy za wspólną podróż do Wiednia.
  Capital OneW imieniu firmy Capital One Advisers Sp. z o.o. składam podziękowania za profesjonalną obsługę w zakresie organizacji szkolenia dla Pracowników naszej firmy.Biuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA wykazało się kreatywnością oraz wysoką jakością oferowanych usług, zapropnowane atrakcje oraz dbałość o klienta sprawiły, że szkolenie na długo pozostanie w naszej pamięci. Przygotowany program miał wyjątkowy charakter, przebiegał bez zakłóceń, zajęcia prowadzone były w sposób dynamiczny, wymagały od uczestników intensywnej pracy oraz zaangażowania, które spotkały się z dobrym przyjęciem ze strony pracowników. Wszelkie kwestie merytoryczne oraz organizacyjne zostały wykonane na wysokim poziomie.Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy potwierdzić, że Biuro Turystyczno-Konferencyjne TRYBAŁA to partner rzetelny, godny polecenia oraz wyczulony na indywidualne potrzeby Klienta.

.